KupnoDomen.pl Kompendium wiedzy o domenach internetowych.

Domeny dla restauracji, cateringów, barów i pubów

Propozycje domen internetowych dla restauracji, cateringów, barów, pubów, pizzerii i gastronomii. Rozszerzenia domen .restaurant, .pizza, .menu i inne.

Domeny

Chyba nie trzeba Cię przekonywać, że restauracja potrzebuje swojej strony internetowej. Sprawdź, jakie rozszerzenia możesz wybrać dla tego typu działalności.

Coraz więcej barów decyduje się na dowozy lub opcję odbioru potraw w lokalu. W związku z tym możliwość sprawdzenia oferty na stronie jest absolutnie niezbędna. Jednak nawet restauracje działające wyłącznie w lokalu powinny mieć swoją witrynę – chociażby po to, aby dało się poznać podstawowe informacje o lokalu (takie jak rodzaj kuchni, adres czy godziny otwarcia).

Jakie domeny dla restauracji i cateringów?

Wiele restauracji i barów ma domeny z rozszerzeniem krajowym .pl. Nikogo szczególnie to nie dziwi – w końcu taka końcówka jest zarówno uniwersalna, jak i krótka i łatwa do zapamiętania. W połączeniu z nazwą lokalu – tworzy adres, który jest intuicyjny. 

Znacznie rzadziej polskie bary czy puby decydują się na domeny globalne. W końcu końcówka .com jest przeznaczona dla firm działających międzynarodowo. Takie rozszerzenia sprawdzają się głównie w przypadku różnego rodzaju franczyz.

Strona restauracji czy baru może zostać założona także w domenie regionalnej. W takim wypadku końcówka .mazury.pl czy .ustka.pl od razu wskazuje, w jakim miejscu działa dana restauracja – nie trzeba w tym celu szukać informacji na stronie.

Nowe domeny dla gastronomii

Bardzo interesująco prezentują się domeny typu nTLD – z końcówkami, które mogą być wykorzystywane przez strony działające w gastronomii. Na szczególną uwagę zasługują końcówki:

Tworząc stronę dla restauracji czy baru możesz wybierać z szerokiego katalogu dostępnych rozszerzeń. Warto się z nimi zapoznać i z nich korzystać, bowiem niektóre kombinacje wyglądają i brzmią naprawdę obiecująco.

Wyszukiwarka domen .dotisto
Wyszukiwarka domen internetowych

Znajdź wolną domenę wśród 1200+ rozszerzeń:

Zobacz: domeny w pozostałych branżach

Zaoszczędź nawet 59,8% na kosztach utrzymania domen.
Zobacz ofertę taniego rejestratora domen. Sprawdź »