KupnoDomen.pl Kompendium wiedzy o domenach internetowych.

Domeny dla lekarzy, przychodni, szpitali i branży ochrony zdrowia

Propozycje domen internetowych dla lekarzy, przychodni, szpitali, weterynarzy, dentystów, placówek medycznych i branży ochrony zdrowia.

Domeny

Gdzie pacjenci szukają informacji na tematy związane z ochroną zdrowia? Oczywiście w Internecie! Dobre rozszerzenie dla strony medycznej może pozwolić się wyróżnić firmom z tej branży.

Strona internetowa to jeden z najważniejszych elementów w marketingu usług medycznych. Dzięki niej pacjent może znaleźć niezbędne dane dotyczące lekarza, a także zdobyć wiele przydatnych informacji medycznych. Dzięki takiej witrynie może także szybko umówić się na wizytę w Twoim gabinecie, klinice czy przychodni. Jednak, żeby to wszystko było możliwe, odwiedzający musi trafić na daną stronę. Dobra domena może sprawić, że pozyskanie odwiedzających będzie łatwiejsze.

Jakie domeny dla stron medycznych?

Wybierając domenę myśli się przede wszystkim o nazwie. Warto jednak mieć na uwadze, że również niezwykle istotnym elementem adresu jest jego rozszerzenie. Musi ono pasować do nazwy oraz tworzyć z nim łatwe do zapamiętania połączenie. 

Najbezpieczniejszym rozwiązaniem jest oczywiście wybór domeny krajowej – z końcówka .pl. To jedno z najpopularniejszych rozwiązań – taka końcówka zawsze dobrze wygląda w adresie, jasno wskazując, że dana strona jest przygotowana dla odbiorców z Polski. 

Jeżeli jednak usługi medyczne oferowane przez podmiot są kierowane także dla pacjentów z innych krajów, warto zastanowić się nad wyborem jednego z rozszerzeń domen globalnych. Chodzi przede wszystkim o końcówki .com czy .eu.

Nowe domeny dla lekarzy, przychodni i branży ochrony zdrowia

Lekarz może jednak wybierać także z wielu rozszerzeń domen typu nTLD. Takie nowe domeny mogą mieć bardzo ciekawe końcówki, idealnie pasujące do firm z ochrony zdrowia. Zwróć uwagę chociażby na:

Dzięki nowoczesnym rozszerzeniom, możesz wybrać naprawdę ciekawe rozszerzenie dla swojej strony internetowej. Bez problemu znajdziesz adres, który będzie nie tylko odpowiadać treści strony, ale także – zapadnie w pamięć odbiorcy.

Wyszukiwarka domen .dotisto
Wyszukiwarka domen internetowych

Znajdź wolną domenę wśród 1200+ rozszerzeń:

Zobacz: domeny w pozostałych branżach

Zaoszczędź nawet 59,8% na kosztach utrzymania domen.
Zobacz ofertę taniego rejestratora domen. Sprawdź »