KupnoDomen.pl Kompendium wiedzy o domenach internetowych.

Domeny dla siłowni, fitness i klubów sportowych

Propozycje domen internetowych dla siłowni, klubów fitness, klubów sportowych i drużyn. .fit, .fitness, .training i inne.

Domeny

Domena dla siłowni i klubu fitness powinna akcentować, że strona jest przeznaczona dla osób chcących zadbać o sylwetkę. Dla atrakcyjności adresu istotna jest także odpowiednia końcówka. Jaką wybrać?

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że siłownia czy klub fitness powinny mieć swoją stronę internetową. Dzięki temu klienci są w stanie znaleźć niezbędne informacje dotyczące funkcjonowania obiektu, zapoznać się z ofertą oraz cenami usług. Żeby strona była odwiedzana – powinna mieć chwytliwą nazwę, jednak okazuje się, że bardzo ważne jest także rozszerzenie domeny.

Rozszerzenia domen dla siłowni i klubów sportowych

Wybierając adres strony dla siłowni, na myśl przychodzi domena z końcówką .pl. Faktycznie – to bardzo dobre, a przy tym uniwersalne rozwiązanie. Dzięki niemu odwiedzający ma świadomość, że strona będzie dostępna dla odbiorców pochodzących z Polski.

Jednak możesz zdecydować się także na rozszerzenia regionalne domen. Dzięki końcówce .czest.pl czy bedzin.pl możesz od razu w adresie strony wskazać, na jakim terenie działa Twój obiekt

Z kolei domeny globalne (np .com) to rozwiązanie dla firm, które działają na arenie międzynarodowej. Oczywiście jest to dobry pomysł dla klubów sportowych, których rozpoznawalności wykracza poza granice kraju. W przypadku lokalnie działających siłowni – taka końcówka raczej się nie sprawdzi.

Nowe domeny dla siłowni

Prowadząc siłownię, fitness lub klub sportowy możesz także wybierać z szeregu tzw. nowych domen. Takie rozszerzenia mogą być idealnie dopasowane do tematyki strony, np.:

Gdy zależy Ci na ciekawym adresie dla strony internetowej, naprawdę masz z czego wybierać. Szeroki katalog rozszerzeń typu nTLD sprawia, że bez problemu znajdziesz dla siebie ciekawy adres.

Wyszukiwarka domen .dotisto
Wyszukiwarka domen internetowych

Znajdź wolną domenę wśród 1200+ rozszerzeń:

Zobacz: domeny w pozostałych branżach

Zaoszczędź nawet 59,8% na kosztach utrzymania domen.
Zobacz ofertę taniego rejestratora domen. Sprawdź »