KupnoDomen.pl Kompendium wiedzy o domenach internetowych.

Domeny dla tematów związanych ze zdrowiem (BIO, EKO, FIT)

Propozycje domen internetowych dla tematyki związane ze zdrowym trybem życia i odżywaniem: BIO, EKO i FIT. Rozszerzenia domen .eco, .health, .fit i inne.

Domeny

Na popularność strony internetowej wpływ ma szereg czynników – jednym z nich jest atrakcyjna domena. Zobacz, że dla “chwytliwości” adresu strony istotne może być także zastosowane rozszerzenie.

Zdrowe życie staje się coraz bardziej modne – i bardzo dobrze. Nie dziwi zatem, że wzrasta także liczba stron, które dotyczą zdrowego żywienia, sportu, produktów ekologicznych itd. Tworząc taką witrynę, możesz wybierać z bardzo szerokiego katalogu rozszerzeń domen. Zobacz, które z nich będą idealnie pasować do tego typu tematyki.

Standardowe domeny dla działalności związanych ze zdrowiem

Podobnie jak w przypadku innych branż, strona internetowa poświęcona tematyce zdrowotnej może korzystać z rozszerzenia krajowego. Taka uniwersalna końcówka pasuje bowiem do wszystkich stron, które przeznaczone są dla odbiorcy pochodzącego z Polski.

Jednak jeżeli tworzone treści są przeznaczone także dla osób spoza Polski, dobrze jest wybrać rozszerzenie o międzynarodowym charakterze. W takim wypadku możesz zarejestrować domenę z końcówką .com, .org czy domenę .eu.

Nowe domeny dla tematyki zdrowotnej

Żeby wyeksponować, jaka tematyka będzie dominować na Twojej stronie, możesz skorzystać z nowych rozszerzeń domen typu nTLD. Lista tego typu końcówek jest bardzo szeroka, jednak można w niej znaleźć kilka typów, które będą wręcz idealne dla tematyki zdrowotnej. Zwróć uwagę chociażby na:

Gdy szukasz rozszerzenia dla strony o tematyce zdrowotnej, możesz wybierać z bardzo szerokiego katalog końcówek. Jak widzisz – niektóre z nich są w stanie w atrakcyjny sposób wyeksponować treść takiej witryny.

SeoHost
Wyszukiwarka domen internetowych

Znajdź wolną domenę u najtańszego rejestratora w Polsce:

.pl .com.pl .com .net .eu
Rejestracja 9,89 zł 7,85 zł 38,00 zł 49,00 zł 20,00 zł
Odnowienie 40,20 zł 32,00 zł 39,00 zł 50,00 zł 23,00 zł

*ceny domen netto (bez VAT)

Zobacz: domeny w pozostałych branżach

Zaoszczędź nawet 59,8% na kosztach utrzymania domen.
Zobacz ofertę najtańszego rejestratora domen w Polsce. Sprawdź »